Polecamy:

Poznaj szczegóły - Skontaktuj się z nami - Zobacz pełen opis tutaj - Zobacz pełen tekst - Sprawdź szczegóły - Zarejestruj - kliknij tutaj - Odkryj - kliknij tutaj - Czytaj Endorfiny, które wytwarza stworzony przez nas organizm ludzki, zwane są hormonami szczęścia. Ich działanie odczuwamy w chwilach dla nas szczególnych, kiedy jesteśmy wypoczęci, radośni, kiedy śmiejemy się. Nasze codzienne tarapaty, trudności odchodzą na bok, a my odczuwamy się młodsi, ładniejsi, lepsi i niesłychanie szczęśliwi. O tak właściwe samopoczucie możemy się sami postarać, bez niczyjej pomocy. Wystarczy korzystna komedia, dobra, lekka książka w stylu Marka Twaina oraz nawet nie zauważymy, kiedy sami zaczynamy się śmiać - polecamy ANCHOR. A śmiech pozwala na uwolnienie endorfin. Chichot pobudza skonstruowany przez nas organizm do bardziej odpowiedniej do Twoich wymagań, wydajniejszej pracy. W miejsce pół litra powietrza, kiedy śmiejemy się, skupiamy go w płucach aż półtora litra. To pozwala na rozszerzenie płuc, na wydajniejsze krążenie, krew jest znacznie bardziej dotleniona, poprzez krew większa ilość tlenu dociera do indywidualnych komórek, mózg po większej dawce tlenu poprawniej funkcjonuje, posiadamy szybszy refleks, poprawniejszą koncentrację, stajemy się sprawniejsi. No oraz produkujemy hormony szczęścia, które oczywiście nadają nam tej lekkości, dobrego samopoczucia - a śmiech jakkolwiek nic nie kosztuje.
Podobnie jak w innych dyscyplinach życia, też w turystyce można zauważyć wyraźne trendy i mody. Prawdziwi koneserzy i miłośnicy zwiedzania zabytkowych oraz interesujących ich miast wolą robić to w swoim tempie, z umiarem, z literaturą przedmiotu pod pachą. W czasie, kiedy oblężenie wędrowców przeżywały niezmiennie Paryż, Rzym, Wenecja, kompletnie indywidualnie oraz kameralnie można było zwiedzać na przykład Pragę. Przyciągająca stolica naszych południowych sąsiadów była ukochanym miastem sympatyków osobistego oraz cichego odsłaniania uroków sztuki i architektury na najważniejszym poziomie - przetestuj ANCHOR. Tak było do momentu, kiedy nadeszła moda na Pragę oraz tłumy turystów z pełnego świata zapełniły uliczki oraz place stolicy Czech. Skończyła się szansa wyciszonego medytowania uroków miasta, ponieważ wypełnił je wielojęzyczny, gromki tłum wędrowców. Podrożały równocześnie noclegi, wzrosły ceny w restauracjach, a modne praskie piwo również przestało być bajecznie tanie. Na szczęście dla hobbystów Czech, nie zamykają się one na Pradze.
Z pewnością nie jeden raz mogliśmy zaobserwować na ulicy, w parku, starszą parę - damę oraz mężczyznę, spacerujących pod rękę, lub trzymając się za ręce, uśmiechniętych do siebie i kompletnego świata naokoło. Aż przytulnie spojrzeć, jak w spóźnionym wieku wolno radować się sobą i życiem. A z pewnością Tobie ludzie przeżyli wiele przeróżnych doświadczeń, i tych porządnych oraz tych szkodliwych. Dostrzega się, że jednakże przez całe życie wspierali się wzajemnie, pomagali sobie w tych dobrych oraz gorszych chwilach, w chorobie, w zmaganiu się z nadchodzącą starością - tutaj wspomoże witryna internetowa ANCHOR. Co takiego zezwoliło tej sympatycznej parze przetrwać w solidnej kondycji zdrowotnej i umysłowej? To naturalnie radość życia, uśmiech na twarzy oraz w sercu, zamiast ciągłego utyskiwania na życie oraz rozpamiętywania swoich schorzeń. To pogoda ducha wynikająca ze wspólnych spacerów po parku, iż wspólnej popołudniowej kawy lub herbaty, z wizyty wnuków, z bukietu kwiatów na stole, z dworowania ze swojej niedołężności. Jeżeli będziemy starali się jak najdłużej uratować taką radość w sercu, prawdopodobnie i o nas ktoś kiedyś ogłosi - spojrzyj, jacy czuli staruszkowie.